Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

choinka

Vánoční besídky – wigilijki klasowe

Poslední školní den kalendářního roku jsme se již tradičně setkali ve svých třídách, abychom tak mohli společně zažít předvánoční atmosféru a vyměnit si dárečky. Čtvrťáci a páťáci si pro nás připravili milé překvapení a pozvali nás na koncert. Vyslechli jsme si známé koledy a vánoční melodie na mnoho různých nástrojů (klavír, trubka, příčná a zobcová flétna, housle, kytara…). Nakonec jsme si zazpívali všichni společně.

V MŠ – Przedszkolu naše nejmenší čekalo nemalé překvapení v podobě stop, které vedly od okna ke stromečku. Kdopak je tam asi zanechal?

Aby dzieci otrzymały piękne prezenty, musiały wykonać zadania ukryte w małych orzeszkach i pudełkach.

Kolędy zabrzmiały też na wigilijce klasowej polskiej szkoły. Były ciasteczka, choinka, prezenty…prawdziwa przedświąteczna atmosfera udzieliła się wszystkim.

Wesołych Świąt! Veselé Vánoce!

FOTO

Sdílet příspěvek:

Přihlášení