Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

20230602_1332442

Výlet mateřské školy – Wycieczka Przedszkola

V pátek 2. 6. jsme vyrazili autobusem na výlet do Dolní Lomné, kde jsme navštívili zážitkové centrum
URSUS. Děti se zde zúčastnily výukového programu ZVÍŘÁTKA V BESKYDECH.

Čekalo je poutavé vyprávění o zvířatech a v doprovodu obrazové dokumentace se dozvěděly zajímavosti z jejich života, obeznámily se s jejich stopami a hlasy. Nabyté poznatky upevnily zážitkovými aktivitami. Pogoda nam dopisała, więc dla dzieci był do dyspozycji również ogród.

Dzieci miały możliwość skorzystać z dużej ilości atrakcji, jak np. przełaźnie, chodnik senzoryczny, piaskownica, małe jeziorko z możliwością łowienia obrazków rybek itp. Wycieczka wszystkim bardzo się podobała i dzieci wracały do domów zmęczone, ale z uśmiechem na twarzy.

FOTO

Sdílet příspěvek:

Přihlášení