Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

IMG_1794

Zahájení školního roku

V pondělí 4. září se po dlouhých týdnech ticha naše škola opět naplnila smíchem a hemžením. Se všemi školáky jsme se sešli v altánu, abychom zahájili nový školní rok a především mezi námi slavnostně přivítali naše milé prvňáčky, a také nové paní učitelky. Svou návštěvou nás poctil také místostarosta obce Košařiska, pan Daniel Mazur, který předal prvňáčkům dárečky věnované obcí a také knihovnou Košařiska. Všechny paní učitelky i ostatní pracovnice školy pak potěšil krásnými kytičkami.

FOTOGALERIE - FOTOGALERIA

Również w przedszkolu nadszedł czas bardzo miły i wesoły, lecz też trochę trudny, przede wszystkim dla dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z przedszkolem. A nowych dzieci w tym roku naprawdę jest sporo 🙂

Všem našim žákům, dětem v mateřské škole, rodičům i zaměstnancům školy přejeme, aby nový školní rok byl radostný, úspěšný a obohacující!

Wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom szkoły życzymy udanego roku szkolnego!

Sdílet příspěvek:

Přihlášení