Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

Być dobrym kolegą – být dobrým kamarádem aneb šikana, škádlení a já

 Co znaczy przyjaźń, koleżeństwo i jak ważne są w naszym życiu? O tym, jak być dobrym kolegą, jak rozpoznać niewłaściwe zachowanie i jak właściwie na niego reagować, jak przeprosić – przypomniały sobie nasze dzieci w 1. i 2. klasie za pośrednictwem zajęć interaktywnych, które przeprowadziła nasza miła pani lektor Gabriela Gajdzica w poniedziałek 30.11.2020.

 Žáci 1. a 2.třídy se během interaktivního zážitkového programu dozvěděli, jak důležité je v našem životě přátelství a kamarádství a jak o ně pečovat. Dozvěděli se také,  co je ještě škádlení, ale co už šikana. Co dělat, když se cítím šikanován, a co dělat, když vidím, že je šikanován někdo jiný.

Úžasné paní lektorce moc děkujeme za interaktivní setkání a těšíme se na příště.

Sdílet příspěvek:

Přihlášení