Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

Den dětí

Den dětí – Dzień Dziecka

Žáci naší školy a školky se 1. června již tradičně zúčastnili Dne dětí s IZS pod záštitou OÚ Košařiska a Milíkov. Děti si prohlédly hasičská i policejní auta a vyzkoušely si jejich vybavení. Hravé dopoledne jim zpestřil bublinkový stroj a zábavný program kouzelníka. V tomto parném dni měli naši nejmenší možnost se zchladit proudem vody z vysokotlaké hadice a občerstvit se darovanými balíčky sladkostí.

Jak co roku spotkaliśmy się wszyscy na milikowskim boisku, by świętować Dzień Dziecka.
Oprócz pokazów policji i strażaków mieliśmy okazję podziwiać sztuczki magika.
Dziękujemy organizatorom, przede wszystkim pani Ewie Kawulokowej – wójtowi gminy
Milików za dostarczenie tylu niesamowitych wrażeń i za miłe prezenciki.

foto

Sdílet příspěvek:

Přihlášení