Den otevřených dveří RZS Třinec

V pondělí 15. května se 9 žáků naší školy v rámci školní družiny vydalo navštívit základnu rychlé záchranné služby v třinecké nemocnici.

Dobrodružství začalo již nástupem do autobusu, protože se paní Mirka rozhodla, že nebude nakupovat hromadnou jízdenku, ale že si každý svou jízdenku zařídí sám. Pro žáky, kteří do školy běžně dojíždějí, to byla hračka, pro ty, kteří sami autobusem nejezdí, úplně nová zkušenost.

Co všechno děti zažily během programu připraveného na RZS, si můžete prohlédnout v GALERII. V každém případě to bylo interaktivní, akční, zajímavé a velice poučné.

Při návratu jsme se ještě stihli vyřádit na hřišti a plni dojmů jsme se vraceli zpět do školy.

Velice děkujeme pracovníkům záchranné služby za skvěle připravený program a těšíme se na příště!