Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

Den rodiny

Den rodiny – Dzień Rodziny

V květnu slavily svůj den všechny maminky, v červnu děti a tatínkové. U této příležitosti jsme se sešli v kulturním areálu obce, abychom tyto svátky společně oslavili. Na úvod si děti MŠ a ŠD připravily pestrý program pro všechny zúčastněné členy rodin. Poté se všichni mohli společně věnovat připraveným aktivitám.

Dla swoich najbliższych dzieci wraz z paniami nauczycielkami przygotowały smaczny poczęstunek, kawkę czy herbatkę. Przy wspólnych pogawędkach i przygotowanych zajęciach bardzo mile spędziliśmy popołudnie. Dzieci natomiast najbardziej się cieszyły z możliwości jazdy na koniach.

Dziękujemy paniom wychowawczyniom świetlicy oraz paniom nauczycielkom przedszkola za organizację tej imprezy.

foto

Sdílet příspěvek:

Přihlášení