Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

IMG_20240517_152907

Den rodiny, vaječina

V pátek 17. května se v Dolku konal výjimečný Den rodiny. Akce, jejímž cílem bylo společné
setkání rodin obou části školy, přinesla radost jak dětem, tak dospělým.

Slavnost začala uměleckými vystoupeními, která připravily pod vedením svých učitelek děti z mateřské školy a školní družiny. Malí umělci představili různorodé programy, zahrnující písně, lidové tance a krátkou divadelní scénku.

Po skončení programu mohly děti využít možnosti jízdy na koni (velké díky paní Gazdové) a také zažít nové zkušenosti v senzomotorickém koutku. Nechyběla také ochutnávka vaječiny, kterou připravili na čerstvém vzduchu rodiče Macierzy Szkolnej. Kromě toho se na stolech objevily různé dobroty, připravené našimi maminkami, jež byly skutečnou lahůdkou pro chuťové pohárky.

Děkujeme dětem, paním učitelkám z mateřské školy, paním vychovatelkám ze školní družiny a paní učitelce Karince Kleisové za přípravu programu a umělecké zážitky, a rodičům z Macierzy (v čele s paní předsedkyní) i všem, kteří se zapojili do organizace, za kulinářské zážitky a milou atmosféru. S netrpělivostí očekáváme další ročníky 🙂

FOTOGALERIE

Sdílet příspěvek:

Přihlášení