Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

IMG_9823

Dopravní hřiště – Bezpieczeństwo ruchu drogowego

W tygodniu od 17. do 21. kwietnia  w naszym przedszkolu rozpoczął się cykl zajęć związanych z bezpieczeństwem na drodze. Dzieci zapoznawały się z elementarnymi zasadami ruchu drogowego.  W czwartek pojechaliśmy do miasteczka ruchu drogowego, gdzie uczyliśmy się poprawnego przechodzenia przez jezdnię oraz zasad bezpiecznego poruszania się na rowerze i innych „jeździkach“ na drodze.

Děti si nasadily své cyklistické helmy, vzaly si vypůjčený „dopravní prostředek“ a vyrazily za paní učitelkou, která je seznamovala s pravidly silničního provozu. Po krátké přestávce, určené k občerstvení, které nám na cestu připravily paní kuchařky, se děti vrátily na silnici, aby si mohly prakticky vyzkoušet to, co se právě naučily. Všichni byli z dopravního hřiště a také z jízdy autobusem nadšení. A i když unavení, tak spokojení a s úsměvem na tváří, se vrátili zpět do školky.

FOTO

Sdílet příspěvek:

Přihlášení