E: reditelstvi@zskosariska.cz,      T: +420 558 362 832,      Online omluvenka

Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

2021-09-13_11-03-14

Dzień Latawca i Pieczonej Kiełbaski

poniedziałek 13.9.2021

Słoneczne babie lato zachęciło nas do zorganizowania dnia w plenerze – tradycyjnego Dnia Latawca z nietradycyjnym opiekaniem kiełbasek. W tym celu wyruszyliśmy na pobliską koszarzyską Skałkę. By zdobyć skarb uryty na szczycie, osnuty tajemniczą historią, musieliśmy rozwiązać niełatwe zadania z zakresu przyrody. Na szczycie rozpaliliśmy ognisko i upiekliśmy smaczne kiełbaski. Mieliśmy też wspaniałą okazję, by pobiegać z naszymi latawcami, którewspaniale szybowały po niebie. Do szkoły wracaliśmy z piosenką na ustach o kończącym się lecie…

Zobacz zdjęcia


Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Přihlášení