Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

Exkurze do ZOO – Wyjazd do ZOO

Zoologická zahrada v Ostravě nabízí bezpočet zajímavých míst k oddychu i vzdělání. O tom jsme se mohli přesvědčit v úterý 15.9. , když naše MŠ a ZŠ tuto krásnou zahradu navštívila. Zajímavým zpestřením byl výukový program v interaktivních učebnách. Celým dnem nás doprovázelo letní teplé počasí a děti prohlásily, že exkurze neměla chybu.Bardzo lubimy zwierzęta i chętnie dowiadujemy się o nich różnych ciekawostek. Nieczęsto jednak mamy okazję podziwiać je „na żywo“ i uczestniczyć w interaktywnych zajęciach edukacyjnych. Taka możliwość nadarzyłała nam, gdy w ramach projektu wyjechaliśmy do ostrawskiego ZOO.

Dzieci z Przedszkola odwiedziły Ogród Zoologiczny w Ostrawie. Miały okazję zobaczyć niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki, poznały ich wygląd i tryb życia. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Ogród zoologiczny jest uroczym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata.

zapraszamy do obejrzenia zdjęć / foto ke stažení zde

Sdílet příspěvek:

Přihlášení