E: reditelstvi@zskosariska.cz,      T: +420 558 362 832,      Online omluvenka

Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

Festyn 2023

Festyn Ogrodowy 2023

w piątek 23.6 2023 odbył się w Dołku tradycyjny Festyn Ogrodowy, impreza organizowana przez Macierz Szkolną, na której dzieci przedszkola i uczniowie szkoły przedstawili leśny program o tematyce ekologicznej. Po programie nasza młodzież skorzystała z atrakcji i zabaw prowadzonych przez klauna Harry’ego. Dzieci mogły też skorzystać z możliwości jazdy konnej. Nie zabrakło smakołyków kuchni domowej, bogatej loterii i świetnej zabawy.

Dziękujemy organizatorom na czele z panią Ulą Sikora za przygotowanie tej udanej imprezy oraz za całoroczną świetną współpracę.

zdjęcia

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Přihlášení