Poděkování

Děkujeme všem ochotným rodičům za pomoc při přípravě a realizaci Radovánek, za pomoc při úklidu areálu, za propůjčení vybavení, za finanční i věcné dary.

Dětem a pedagogům za přípravu vystoupení, které mělo u diváků velký úspěch.

Našim sponzorům děkujeme za poskytnutí finančních a věcných darů.

Obci Košařiska děkujeme za neustálé vylepšování zázemí v areálu Dolek, které umožňuje realizaci Radovánek i za méně příznivého počasí.

Věřím, že i přes chladné a deštivé počasí si děti Radovánky užily a strávily spolu s rodiči, prarodiči, příbuznými, známými a kamarády příjemné odpoledne.

Za výkonný výbor SRPŠ přejeme příjemně strávené léto a budeme se těšit v následujícím školním roce na společných akcích.

Při úklidu v Dolku se našly deštníky a chlapecká čepice. Dále v bufetu zůstal hluboký plech ze zákusku. V případě, že by se mohlo jednat o Vaše věci, kontaktujte mě e-mailem nebo na níže uvedeném tel. čísle.

Za výkonný výbor SRPŠ
Eva Sikorová, předsedkyně