Holky a kluci,

kreslíte nebo malujete rádi? Pokud ano, čtěte dál. Pokud ne, dejte to přečíst někomu, kdo by odpověděl ano Usmívající se

Zkratku SRPŠ asi znáte. Celé to je Spolek rodičů a přátel školy při základní škole a mateřské škole Košařiska. Uff, dlouhé co? Tak proto ta zkratka SRPŠ. Jsou to vlastně rodiče, kteří připravují karneval nebo radovánky, sem tam pořídí všem dětem ze školy a školky knížky nebo uspořádají nějaký výlet. Prostě jsou to rodiče, kteří se občas sejdou, aby mohli připravit dětem ze školy a školky nějakou zábavu a potěšení. Jenže teď jsme mimo jiné také vymysleli, že by SRPŠ potřebovalo nějaké logo.

Víte, co to je logo? Pokud ne, mrkněte níže na obrázky – loga Vám jistě známých organizací.

A myslíte si, že byste zvládli vymyslet i nějaké logo pro SRPŠ? Můžete zapojit čtyři písmenka S-R-P-Š, můžete ale zvolit jako hlavní část loga nějaký obrázek a název SRPŠ Košařiska využít jako doplněk … necháme to na vás. Měl by to být ale obrázek, který vynikne i když bude docela malý.

Nejvydařenější logo, které vybere porota, bude zobrazeno na všem možném, co souvisí se SRPŠ – pozvánky, plakáty a podobně.

A jak se tedy zapojit? Vymyslete a namalujte logo na papír formátu A4 – pastelkou, fixem, tužkou, necháme na vás – své návrhy trochu zvětšete, klidně na celou stránku. Jste-li počítačově zdatní, můžete využít k tvorbě loga i grafické programy na počítači. Na druhou stranu papíru uveďte své jméno a příjmení, ročník nebo MŠ. Návrh loga pak prosím odevzdejte p. učitelce, nejpozději do čtvrtku 08.11.2018.

Porota složená z p. učitelek a rodičů vybere nejvydařenější logo a autor získá zajímavou odměnu.

Do soutěže se můžou zapojit děti z MŠ i ZŠ, rodiče i prarodiče, přátelé školy … kdo má chuť a rád kreslí nebo maluje Smějící se .

Na Vaše návrhy se těší

Výkonný výbor SRPŠ – to jsou ti nejzarputilejší SRPŠáci Mrkající

Dotazy, připomínky můžete psát na srps@zskosariska.cz

Školní rok 2018/2019