E: reditelstvi@zskosariska.cz,      T: +420 558 362 832,      Online omluvenka

Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

Konkurs plastyczny „Szkoła za 100 lat”

Jak powinna wyglądać szkoła za 100 lat to kolejne wyzwanie, przed którym stanęły dzieci naszej szkoły. Konkurs plastyczny dla wszystkich szkół zaolziańskich ogłoszony został  na łamach Jutrzenki na początku grudnia. Wzięło w nim udział 114 uczestników. Nasi uczniowie wykazali się niezłą wyobraźnią i kreatywnością a niektóre prace zostały wyróżnione, nagrodzone i opublikowane w Głosie Ludu.

Dziękujemy wszystkim za udział, wyróżnienie otrzymali:

Kristýna Wiszczorová – klasa 4.

Laura Zaliszová – klasa 4.

David Cieślar – klasa 5.

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Přihlášení