IMG_1143 (1)

Letní družina

V letošním roce mají žáci naší školy možnost využít letního provozu školní družiny. Je to jak pro ně, tak pro paní učitelky a paní vychovatelky naší školy možnost více se poznat v jiném režimu, než v tom školním, zažít spoustu hezkých věcí a upevňovat přátelství mezi dětmi.

Panie dla dzieci przygotowały mnóstwo bardzo ciekawych zajęć, z których zdjęcia możecie pooglądać w poszczególnych galeriach. Pogoda na szczęście dopisuje, więc masę czasu spędzamy na zewnątrz, zapoznając się z okolicami szkoły, ale też wyjeżdżając do okolicznych miejscowości 🙂

Děkujeme všem pracovníkům školy, že se dětem věnují navíc i o školních prázdninách, přejeme jim krásnou a vydatnou zaslouženou dovolenou a dětem úžasné prázdniny!

Hledání pokladu - Poszukiwanie skarbu
Skalka