Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

muzikál

Muzikál ZUŠ Jablunkov, dopravní výchova

V pondělní dopoledne (2.10.2023) jsme vyrazili na jablunkovskou radnici, kam jsme byli pozváni na muzikál tamní ZUŠ. Měli jsme možnost zhlédnout dvě hudební pohádky: Červená Karkulka a O dvanácti měsíčkách. Výkony mladých umělců nás uchvátily, předvedli totiž krásnou podívanou ve skvělé atmosféře. Moc děkujeme paní Katce Karzelové a jejímu týmu za nezapomenutelný zážitek.

Czas, który poprzedzał przedstawienie wykorzystaliśmy praktycznym treningiem umiejętności bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. W tym celu skorzystaliśmy z boiska przy szkole podstawowej w Jabłonkowie. Nadmiar energii wybiliśmy dodatkowo na przełaźniach w pobliskim lasku miejskim.

foto/zdjęcia

Sdílet příspěvek:

Přihlášení