Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

cute-music-07

Pěvecké soutěže – Konkursy śpiewacze

Ve středu 30.3.2022 se v naší základní škole konala pěvecká soutěž žáků. Předcházela jí třídní kola, ve kterých žáci sami hlasováním vybrali ty své kamarády, kteří si svými výkony zaslouží postoupit do kola školního.

Učitelská porota si vyslechla výkony 9 zpěváků a vybrala mezi nimi ty, kteří budou naši školu reprezentovat ve středu 6.4. v bystřickém kině na soutěži žáků základních škol celého regionu – Bystřický zvoneček.

Nele Padyšákové, Timee Petrové, Barboře Sikorové, Sáře Cieslarové a Šárce Sikorové

budeme držet palce a přejeme jim, ať se jim dobře zpívá 🙂

W polskiej części szkoły uczniowie zmierzyli się w swoich śpiewaczych umiejętnościach już we wtorek 8.3.2022.

Jury Pań Nauczycielek wyłoniło z uczestników tych uczniów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę w konkursach śpiewaczych. O eliminacjach Festiwalu piosenki Dziecięcej i wielkim sukcesie Marka Sikory już pisaliśmy TUTAJ.

Aneta Kajfosz, Tomáš Macháč, Darja Zalisz, Nikol Gill, Marek Sikora oraz Kristýna Wiszczorová

będą reprezentowali naszą szkołę w regionalnym konkursie szkół podstawowych Bystřický zvoneček.

Zyczymy Wam sukcesów oraz przede wszystkim miłej zabawy!!!

Sdílet příspěvek:

Přihlášení