Poděkování – Podziękowanie

Konec školního roku přišel tak nějak potichu a plíživě. Přesto je za námi velmi náročný půlrok, který mnohé změnil. Zjistili jsme netušené možnosti učitelů, žáků i jejich rodičů, objevili jsme nové efektivní způsoby výuky. Jsme rádi, že jsme to společně zvládli. Poděkování patří nejen žákům, ale i jejich rodičům, kteří se v mnohých případech každodenně podíleli na přípravě svých dětí. Poděkování patří všem pedagogům, kteří hledali a nacházeli způsoby výuky, kteří zpříjemňovali dětem život v karanténě výukou online přes počítače a umožňovali jim tolik vzpomínaný sociální kontakt se spolužáky. Bylo až neskutečné, jak se celá naše školní komunita semknula a byla ochotná spolupracovat. Poděkování patří také provozním zaměstnancům, kteří udržovali školu v chodu. Věříme, že se v září všichni sejdeme v „normálním režimu“.

Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy samych radosnych, pogodnych oraz pełnych wrażeń i przygód wakacji. Wspaniałego relaksu wśród najbliższych osób, wielu niezapomnianych przeżyć, ciekawych spotkań i miejsc!

Dozobaczenia we wrześniu !!!

Za celý školní sbor

🙂    Přejeme všem krásné prázdniny    🙂