Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

IMG_2008

Předvánoční besídka MŠ a ZŠ – Mrazík

V pátek 27. 11. 2023 nadešel ten dlouho očekávaný den, kdy žáci základní školy a děti mateřské školy mohly konečně v průběhu dvou představení předvést svým rodičům, prarodičům a všem dalším hostům program, který pilně nacvičovali v posledních týdnech.

V úvodu se nám představily děti z mateřské školy se svým pásmem vánočních písní, básní, i textů k zamyšlení. Jejich vystoupení bylo jako vždy velice dojemné a příjemně nás naladilo do té správné atmosféry.

Po nich se dostaly ke slovu děti ze základní školy, které si pod vedením svých vyučujících připravily adaptaci známé vánoční klasiky – pohádky o Mrazíkovi. Je třeba zmínit, že v pohádce vystoupily všechny děti základní školy, každý z nich měl svoji nezastupitelnou roli.

Nápaditou scénografii, vtipný scénář, ale hlavně skvělé výkony malých herců (a především Františka Labaje v hlavní roli Ivánka) odměnili diváci v obou případech nadšeným bouřlivým potleskem.

Velice děkujeme všem dětem za to, s jakou vervou a nadšením představení odehrály, ale především jejich vyučujícím za jejich kreativitu, úsilí, trpělivost i spoustu volného času, které vložily do příprav představení.

DĚKUJEME!

FOTO

Sdílet příspěvek:

Přihlášení