2023-09-26_08-07-30

Preventivní programy

V úterý 26. a ve středu 27. září do naší školy zavítaly nám dobře známé a dětmi velice oblíbené lektorky Slezské diakonie se svými preventivními programy. S lektorkami spolupracuje naše škola pravidelně již několik let, díky čemuž mají už o našich žácích přehled a dokážou nám pomoci jednak odhalit náznaky problémů v chování žáků, jednak případné problémy účinně řešit.

Panie Gabrysia oraz Šárka przygotowały sobie dla dzieci bardzo pomysłowy, ciekawy i zabawny program dotyczący J. A. Komenskiego, natomiast młodsi uczniowie czeskiej szkoły zabawili się w ZOO. Dzieci jak zawsze bardzo dobrze się bawiły a dla pań nauczycielek bardzo pożyteczne było obserwowanie zachowania dzieci w ciągu zajęć.

Lektorkám velice děkujeme za dlouhodobou skvělou spolupráci a těšíme se na další programy na jaře!