Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

Show dravých ptáků – pokaz ptaków drapieżnych

V úterý 8. září k nám zavítali dva sokolníci ze skupiny Vancoš se svým představením, které se konalo na hřišti u obecního úřadu, takže žáci měli možnost vidět sovy, poštolku obecnou, sovu pálenou a jiné ptačí dravce v akci ve venkovním prostoru. Celá akce byla poučně i vtipně moderována a komentována.

Pokaz ptaków drapieżnych był dla wszystkich dzieci niemałym przeżyciem. Dzieci zaznajomiły się z różnymi gatunkami sów i innych ptaków drapieżnych, mogły nawet bezpośrednio uczestniczyć w pokazie. Wypróbowały, czy są szybsze od orła skalnego, wypuszczały drapieżniki ze skrzynki, łapały je na przynętę na rękę itp.

zapraszamy do obejrzenia zdjęć / foto ke stažení zde

Sdílet příspěvek:

Přihlášení