Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

IMG_20240305_115214

Školní kolo pěvecké soutěže

Stalo se již tradicí, že se každoročně konají v naší škole pěvecké soutěže. Nejdříve si žáci v rámci hodin hudební výchovy vyberou písničky, které se naučí a prezentují v třídních soutěžích. Vítězové těchto třídních kol (o kterých spolurozhodují všichni žáci hlasováním) pak postupují do kola školního, kde je již hodnotí opravdová porota složená z vyučujících naší školy. Hlavním cílem těchto soutěží je vybrat reprezentanty pro pěvecké soutěže meziškolní.

Letos porota rozhodla, že na Bystřickém Zvonečku 19.3. zazpívá Ondra Cieslar, kterému budeme všichni držet palce!

Děkujeme paní učitelce Karzelové za organizaci, porotě za objektivní posouzení výkonů a především všem žákům, kteří vytvořili krásnou atmosféru a své spolužáky vydatně podporovali.

FOTOGALERIE ZDE

Sdílet příspěvek:

Přihlášení