Školní výlet – Wycieczka szkolna

Konečně jsme se dočkali! V pátek 2.6. jsme odjeli na školní výlet do Rožnova. V místním kempu nás čekali skvělí animátoři, kteří pro nás připravili dopoledne plné her, soutěží a zábavy.

Po smacznym obiedzie wyruszyliśmy do bajkowego lasu w poszukiwaniu słodkiego skarbu. Naszymi przewodnikami byli rycerz, zbójnik oraz dobra leśna wróżka.

Odpoledne jsme navštívili Valašské muzeum v přírodě, kde jsme se seznámili s řemesly a způsobem života našich předků. Velmi inspirativní byla návštěva staré školy, kde jsme se dozvěděli velmi zajímavé informace o tom, jak se učily děti před sto lety. Je dobře, že rákoskám už odzvonilo.

Po południu wracaliśmy z uśmiechami na twarzy oraz z plecakami pełnymi upominków, łakoci oraz zabawek.

Sláva, nazdar výletu!!!