Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

IMG_7438

Slavnostní zahájení školního roku 2021/2022 – Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Nezapomenutelné a tolik příjemné období prázdnin je už za námi a nyní nás čekají nové výzvy a zážitky ve školním roce 2021-2022.

„Każdy przecież początek to tylko jakiś ciąg dalszy…“. Jednakże każdy rok szkolny mimo, że rozpoczyna się podobnie, to zawsze budzi ciekawość – jaki będzie? 

Začátek nového školního roku zahájila slavnostním projevem naše nová paní ředitelka Mgr., Bc. Daniela Sławińska, která nás všechny přivítala milými a srdečnými slovy. K projevu se připojil také starosta obce –  pan Januš Klimek. Prvňáčkům přejeme úspěšný start a hlavně trpělivé a spokojené rodiče!

Po uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w sali gimnastycznej przeszliśmy do klas, w których przywitały nas panie nauczycielki. Wszystkim życzymy pomyślnego startu do nowego roku oraz wspaniałych szkolnych przygód.

Více fotografií ze slavnostního zahájení školního roku najdete ZDE

Sdílet příspěvek:

Přihlášení