Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

PHOTO-2024-05-20-13-40-26

Sportovní hry mateřských škol

Ve středu 15. května se čtyřčlenná reprezentace naší mateřské školy zúčastnila Sportovních her mateřských škol 2024 v Jablunkově. Do soutěže, která se konala na hřišti polské základní školy, se přihlásilo celkem 15 mateřských škol ze širokého okolí.

Po důkladné společné rozcvičce se předškoláci nadšeně vrhli na připravené disciplíny. Nejlépe si naši reprezentanti vedli ve štafetovém běhu a v hodu na cíl. Dobře se však bavili také u překážkové dráhy, skoků v pytli nebo trojskoku. Každý sportovec si za své výkony odvážel medaili a pytlík plný odměn.

Děkujeme všem dětem za reprezentaci naší školy, a také velice děkujeme paní MUDr. Tuhovčákové za vytvoření a zakoupení krásných stejnokrojů, viz FOTOGALERIE.

Sdílet příspěvek:

Přihlášení