Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

Spotkanie autorskie z pisarką – pani ą Renatą Piątkowską

oraz panią lektor Malwiną Kożurno

Jak co roku późną jesienią  czekamy w ramach SPOTKANIA AUTORSKIEGO na specjalnego gościa, którym w tym roku była pani Renata Piątkowska. Pani pisarka zawitała do nas w dniach 17.11. oraz 4.12. Tym razem przyjechała wraz ze świetną panią lektor Malwiną Kożurno, która w uroczy sposób zaprezentowała nam urywki książek autorki. Po interaktywnych zajęciach mieli uczniowie możliwość zdobyć autogram nietylko do zakupionych lub przyniesionych książek pani autorki, ale też do dziennika lektur. Książki pani Piątkowskiej uwielbiamy i cieszymy się, że ponownie wybrała naszą szkołę do zajęć interakcyjnych i wspólnego czytania. 

Sdílet příspěvek:

Přihlášení