20221220_100232

Štědrý den v MŠ – Wigilia w przedszkolu

V úterý 20. prosince v naší školce nadešel dlouho očekávaný Štědrý den. Pro navození správné vánoční atmosféry jsme slavnostně prostřeli stůl a zazpívali si koledy. Děti přinesly z domu tradiční vánoční cukroví, které mohli všichni ochutnat. Společně s paní učitelkou vyrazily popřát hezké Vánoce do školy. Když se vrátily, s velkou radostí rozbalily dárečky, které na ně čekaly pod stromečkem. Potom si všichni u společného stolu vychutnali tradiční vánoční oběd.