E: reditelstvi@zskosariska.cz,      T: +420 558 362 832,      Online omluvenka

Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

2523146-f202012150690901

TESTOVÁNÍ ŽÁKŮ – TESTOWANIE UCZNIÓW

Vážení rodiče – Szanowni Rodzice,

jak již jistě víte z médií, dle mimořádných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR budeme i nadále testovat všechny žáky základní školy a Szkoły Podstawowej tak, jak jsme zvyklí, každé pondělí ráno před vyučováním. Pokud žák v pondělí nebude ve škole přítomen, bude otestován první den přítomnosti ve škole. Stejně tak pokud vyučování bude začínat v daném týdnu jiný den, než v pondělí, přesune se testování na první vyučovací den v týdnu. Konkrétní datum konce testování není v tuto chvíli známo.

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci a přejeme pevné zdraví Vám i Vašim dětem.

Sdílet příspěvek:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

Přihlášení