Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole

Košařiska

IMG_1049

„Tygrysek Pieterek“  zawitał do naszego przedszkola

Wizyta teatrzyku w przedszkolu jest dla dzieci zawsze ogromną atrakcją. Tak było i tym razem.  W ramach projektu „Polština je spoko“ do placówki naszego przedszkola zawitał teatrzyk ze swym przedstawieniem pt. „Tygrysek Pieterek“. Wszystkie dzieci z zaciekawieniem oglądały pełne humoru przygody tygrysków, małp, krokodyla, myszki, konia, żołnierzy, sprzedawców oraz lekarza, którzy zwrócili uwagę na takie cechy, jak: odwaga, dobroć, przyjaźń…

Děti z české části mateřské školy měly také možnost se vtipného a zároveň poučného divadelního představení zúčastnit.
Spektakl bez wątpienia dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń.

Aktorom oraz ZG PZKO bardzo serdecznie dziękujemy za organizację przedstawienia!

FOTO

Sdílet příspěvek:

Přihlášení