logonové

Vládní nařízení platná od 1. 3. 2021 do odvolání

Z důvodu nejnovějších vládních nařízení bude od pondělí 1. 3. 2021 do odvolání základní škola uzavřena.

Žáci všech ročníků se po dobu uzavření školy budou vzdělávat distančně.

Žáci, u kterých distanční výuka probíhala, budou pokračovat jako doposud.

Žáky, kteří se doposud vzdělávali prezenčně, také jejich zákonné zástupce budou postupně informovat jejich třídní učitelky nebo učitelky, které vyučují dané předměty.

Od 1. března 2021 do odvolání se také uzavírá mateřská škola.

Děti, které mají povinnou školní docházku, se budou vzdělávat distančně.

Distanční vzdělávání je ze zákona povinné.

Obědy

Žáci ZŠ a děti MŠ mají možnost si  vyzvedávat svůj dotovaný oběd (dle ceníku pro žáky ZŠ).

Zákonní zástupci si mohou přihlásit oběd, zda budou mít zájem o dotovaný oběd. Všichni ostatní budou mít obědy automaticky odhlášeny.

Zájemci o obědy v období uzavření školy si přinesou jídlonosiče do vyhrazených prostor (hlavní vchod školy) na určené místo.
Neodhlášený a neodebraný oběd je účtován a není za něj náhrada.

Ošetřovné

Zákonní zástupci se mohou informovat o ošetřovném na webových stránkách: http://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu

Škola již potvrzení nevyplňuje.

Všem rodičům děkujeme za součinnost a spolupráci.